OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Büyüyen Çocuk Anaokulu
İlİstanbul
İlçeAtaşehir
AdresiDR.Hıfzı Özcan Cad. Gül Sk. Uzunal Sitesi B Blok No:3 Ataşehir/ İstanbul
Telefon02165774912
E-Postainfo@buyuyencocuk.com.tr
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder


Hakkımızda

Çocuk sahibi olmak bir maceradır. Bu macerada yalnız değilsiniz.
Biz anne ve babaların bir çocuğun yaşamında en önemli yeri tuttuğunun bilincindeyiz. Bir anaokulu olarak amacımız sizlerle işbirliği yapmak,çocuklarımızın gelecekleri şekillenirken siz anne ve babalara yardımcı ve yol gösterici olabilmektir. Çocuklarımızın farklılıklarını ve bireysel özelliklerini gözden kaçırmadan hazırlanan ve uygulanan programlarımızla, öğretmenlerimiz ve uzmanlarımızla yanınızdayız.
Anaokuluna yeni başlayan çocuklarımızın alışma döneminin kolay atlatılabilmeleri ve onları oluşabilecek kaygılardan, stresten koruyabilmek için sizlerle işbirliği yaparız.
Biz çocukların mutluluğunu birinci tercih olarak alırız. Mutlu ve huzurlu çocuklar öğrenmeye hazır çocuklardır.
Çocuklarınızın anaokulunda geçirdiği süreye her istediğiniz anda dahil olabilir, okul içi ve dışında yapılan etkinliklerimize katılabilirsiniz.
Çocuklarımızın ürettikleri çalışmalar bazen günlük, bazen haftalık olarak, bir sonraki haftanın eğitim programı ile birlikte sizlere ulaştırılır.
Aile iletişim defterlerimiz ile sizlere her günün kısa özetlerini iletmeye çalışırız. Bu defterler sizlerden bize küçük notları da getirir.
Ailelerimizle düzenli aralıklarla paylaşım toplantıları ve eğitimlerde buluşarak ortak kaygımız çocuklarımızla ilgili çalışmaktayız.

 

 Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.