OKUL ARA
  İl/İlçe Seç :


  Kurum Adı Gir :Vitrin
istanbul okullar
Okul Etkinlikleri
okul tedarikcileriTEDARİKÇİLER
Özel Oya Anaokulu
İlİstanbul
İlçeBakırköy
AdresiKartaltepe Mah.Tez Sok. 4.Gökler Sitesi B Blok D:1-2-3 Bakırköy / İstanbul
Telefon02125712003
Web Okulun sitesi için tıklayınız...
    % 0  (0)
Puan Ver
Yorum Yap

 


Mail Gönder

Hakkımızda

Vizyonumuz
 
Her çocuğun dünyanın en değerli çocuğu olduğu anlayışından yola çıkarak gelecekte edinecekleri kişiliği güçlendirmek adına çocukları;sorumluluklarını alabilen, isteklerini ve ihtiyaçlarını sağlıklı ve düzgün bir Türkçe ile ifade edebilen, sosyal ortamlarda var olabilen,olumsuzluk ve sorunlarla başa çıkabilen,bardağın dolu yanını görebilen,bireyler olarak yetişmesi için yardımcı olmaktır.

Misyonumuz
 
Bakırköy Oya Anaokulunda Çocuklarımızı; Eğlenerek, Yaratarak , Öğrenerek, Paylaşarak ve Gelişerek sosyal birer bireyler olarak yetiştirmektir.

Hedeflerimiz
 
Okulumuz 1986 yılında Bakırköy’de M.E.B.’na bağlı olarak kurulmuştur. Eğitim kadromuz, pedagojik formasyona sahip öğretmenlerden oluşmaktadır.Uyguladığımız program M.E.B.’nca onaylanmış, 3-6 yaş okul öncesi eğitim programıdır. Okulumuzda, tam gün, yarım gün okul öncesi eğitim ve 1.5-2.5 yaş çocuklarına yönelik oyun gruplarına eğitim verilmektedir.Okulumuzun fiziki yapısı, çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği dikkate alınarak tasarlanmıştır. Okul öncesi eğitiminden iyi bir sonuç alabilmek için okul – aile ilişkilerinin sağlıklı ve etkin bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Karşılıklı iyi niyet ve belirli kurallara dayalı olarak yürütülen bu işbirliğinin neticesinde çocuk,aile ve okul birbiriyle uyumlu ve tutarlı bir ilişki içerisinde olur. Böyle bir ilişki eğitim sürecinden maksimum verimin alınmasını sağlayacaktır.Okulumuz her ayın ilk gününde eğitim bülteni ve aylık yemek listesini velilerimize iletmektedir. Aylık bültenimizde o ay içerisinde gerçekleştirilecek eğitim / öğretim programları, ingilizce çalışmaları, dış geziler ve okul içerisinde yapılacak tüm aktiviteler belirtilmektedir.Yılda iki defa öğrencilerimizin farklı alanlarda gösterdikleri gelişimler değerlendirme formalarına yansıtılarak velilerimize iletilir. Okulumuzda belirli periodlarda yaş gruplarına göre pedagogumuz tarafından paylaşım toplantıları yapılmaktadır. Rutin olarak yapılan tüm bu çalışmaların yanı sıra bültenlerimizde yer almayan fakat, yararlı olacağına inandığımız diğer aktiviteler hakkında da velilerimize mutlaka bilgi verilip gerekli izinler alınmaktadır.Yorumlar

Henüz bu okula yorum yapılmamıştır.Bu site bir BMS PROJE iştirakıdır.